Strona główna » Zlewozmywaki z bateriami » Zestawy komory podwieszane

Kategorie

Zestawy komory podwieszane

Zestawy komory podwieszane

Zestawy – komory podwieszane

 

Zlewozmywak podwieszany doskonale prezentuje się w najnowocześniejszych, minimalistycznych kuchniach. Jest on montowany pod blatem pełniąc rolę eleganckiej i funkcjonalnej komory. Z zewnątrz jest on prawie niewidoczny i z tego względu przestrzeń zmywania nie przyciąga zbytniej uwagi. Tego typu zlewozmywaki zainstalowane pod blatem z kamienia naturalnego bądź kompozytowym nie wymagają montażu ociekacza. Sprawiają ponadto, że sprzątanie kuchni jest dużo bardziej praktyczne i przyjemniejsze ponieważ blat wokół zlewozmywaka można oczyścić w szybki i sprawny sposób. Zlewozmywak podwieszany jest również idealnym rozwiązaniem w przypadku mniejszych kuchni kiedy to niezwykle istotny jest każdy dodatkowy centymetr blatu. Brak rantów zlewozmywaka wychodzących na zewnątrz blatu oraz niewielki rozmiar komory znacząco wpływają na zwiększenie powierzchni użytkowej w kuchni. Komory podblatowych zlewozmywaków można dowolnie ze sobą łączyć co okazuje się niezwykle użyteczne w dużych, przestronnych kuchniach przeznaczonych dla wielu domowników. 
 

Zlewozmywaki podwieszane ze stali szlachetnej w zestawach z bateriami

 

W bogatej ofercie naszego sklepu dostępne są wysokogatunkowe, podwieszane zlewozmywaki ze stali szlachetnej w zestawach z bateriami. Stal szlachetna jest to stal nierdzewna, która w procesie produkcji jest wytapiana wyłącznie przy zastosowaniu metod charakteryzujących się wysokim stopniem czystości. Zlewozmywak ze stali szlachetnej to designerski produkt, który dodaje niepowtarzalnego uroku wszystkim modernistycznym kuchniom. Na szczególną uwagę zasługuje srebrna komora wykonana ze stali szczotkowanej charakteryzująca się wysokim połyskiem oraz idealnie dopasowana do niej ekskluzywna bateria kuchenna. Stal szczotkowana ze względu na swoją idealną gładkość jest bardzo łatwa w czyszczeniu i pielęgnacji oraz wysoce odporna na wszelkie zarysowania oraz zmiany temperatury. Zlewozmywaki dostępne w naszym asortymencie odznaczają się wygłuszonymi komorami oraz dużą, wygodną głębokością. Dzięki temu hałas w kuchni jest znacząco ograniczony oraz ułatwione jest mycie większych elementów wyposażenia kuchni. Bateria kuchenna ze stali szczotkowanej dostępna jest także z praktycznymi, wyciąganymi wylewkami co dodatkowo wpływa na komfort pracy w kuchni. Zestawy miedziane o charakterystycznym, rdzawym odcieniu perfekcyjnie komponują się zwłaszcza w surowych kuchniach industrialnych. W tym przypadku stal została uszlachetniona przy wykorzystaniu technologii PVD polegającej na zastosowaniu metody próżniowego naparowywania gazowego azotkami cyrkonu, tytanu i chromu. Powstała w ten sposób powłoka cechuje się wyjątkową trwałością. Zlewozmywak ze stali szlachetnej, wykonany również przy zastosowaniu niezwyklej trwałej technologii PVD dostępny jest również w zestawie z baterią w oryginalnym, ekstrawaganckim, złotym kolorze. W takiej wersji będzie on z pewnością stanowił w kuchni unikalny i budzący podziw akcent czyniąc kuchnię miejscem wyjątkowo atrakcyjnym. Sklep internetowy shopGold
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu