1 » Quadron2

Kategorie

Quadron


Quadron

Wykończenie kuchni z produktami marki Quadron to prawdziwa przyjemność. Poza designerskim projektem zlewozmywaki i baterie z oferty charakteryzują się wysokimi walorami funkcjonalnymi. Głębokie i wygłuszone komory w wybranych projektach pozwalają na wygodne mycie naczyń bez obaw o zachlapania poza zlewem, a także o uciążliwy hałas. Dopasowane do zlewozmywaków baterie inspirowane są światowymi trendami, dając użytkownikom dużą swobodę w operowaniu nimi nad komorą zlewu i poza nią. Informacje, takie jak wysokość odpływu zlewozmywaka, materiał, czy sposób montażu szczegółowo opisane są przy wybranych produktach Quadron. 

Zlew granitowy Quadron - perfekcyjne wykonanie i ogromna wygoda 

Produkty z asortymentu tworzone są według najnowocześniejszych rozwiązań w branży. Zlewozmywaki powstają z trwałych materiałów, takich jak granit, czy stal szlachetna, które dzięki swojej nieprzywierającej powierzchni ułatwiają ich czyszczenie i znacząco obniżają obecność niechcianych zacieków. Zarówno zlew ze stali szlachetnej, jak i zlew granitowy Quadron projektowane są według najwyższych standardów - tak by dawać użytkownikom uczucie wygody podczas zmywania. Głęboka komora w wybranych produktach pokrywana jest specjalną powłoką wygłuszającą, dzięki czemu zlewozmywaki z oferty minimalizują uciążliwy hałas powstający w czasie użytkowania. 

Zlewozmywaki z oferty pokryte są wysokiej jakości materiałami, odpornymi na wysokie i niskie temperatury, czy działanie środków czyszczących. Produkty od Quadron wykańczane są estetycznymi odpływami, a w trosce o łatwy montaż zlewy posiadają wycięte otwory ułatwiające ich zabudowanie. Nabywcy mogą wybierać spośród zróżnicowanej oferty od Quadron. W asortymencie prezentujemy bowiem zlewozmywaki jedno i dwukomorowe, półtora komorowe, modele z ociekaczem, a nawet gotowe zestawy z dopasowaną do designu zlewu baterią. Wszystkie produkty dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych - od klasycznych bieli i czerni, aż do szlachetnego złota.

Designerskie baterie zlewozmywakowe Quadron 

Dedykowane zlewozmywakom Quadron baterie charakteryzują się niezwykłym designem i wysokim komfortem użytkowania. W naszym sklepie nabyć można zarówno pełne zestawy zlewozmywaków z bateriami, a także produkty sprzedawane oddzielnie. Ich kolor ściśle odpowiada barwieniu pozostałych produktów z oferty, przez co zestawy wyglądają niezwykle spójnie w kuchni o charakterze industrialnym, nowoczesnym lub klasycznym. Wyroby z asortymentu objęte są gwarancją działania na okres nawet 5 lat. 

Stojące baterie zlewozmywakowe Quadron montowane są bezpośrednio na komorach zlewów lub na blatach kuchennych - wszystko, dzięki innowacyjnemu systemowi montażu zastosowanemu w produktach. Wysokość baterii różni się w zależności od prezentowanego modelu, jednakże w każdym przypadku pozwala na komfortowe użytkowanie zlewu, ograniczając niechciane rozlewanie wody. Wybrane warianty produktów posiadają wyciąganą wylewkę, dzięki czemu można nimi swobodnie operować nawet poza komorą zlewu. W komplecie sprzedawane są wytrzymałe węże podłączeniowe.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Kategoria

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl