1 » 2 » 3 » 4 » 5 » Omnires Y nikliel6

Kategorie

Omnires Y nikliel

Omnires Y nikliel

Seria baterii Omnires Y to minimalistyczny i ponadczasowy design oraz wiele możliwości aranżacycjnych.Nowy wymiar klasycznej elegancji. Zestawienie tradycyjnych i nowoczesnych elementów wystroju daje wyjątkowy efekt.Baterie występują w opcji podtynkowej lub stojącej.Kolekcja jest dostępna w czterech opcjach kolorystycznych.

Ceramiczna głowica

Najwyższej jakości głowica ceramiczna zapewnia precyzyjną regulację strumienia wody oraz gwarantuje niezawodną funkcjonalność produktu przez lata.W odróżnieniu od klasycznych głowic uszczelkowych ceramiczne mają na stałe zamontowane pierścienie z ceramiki – mają one gładką powierzchnię, dlatego nie osiada na nich kamień i w związku z tym nie pojawiają się nieszczelności. 

Perlator

Bateria została również wyposażona w nowoczesny perlator sprawiający, że strumień wody jest zawsze równy oraz miękki w dotyku.Zaletą perlatora jest zredukowanie zużycia bieżącej wody w gospodarstwie domowym a co za tym idzie zredukowanie rachunków oraz realny wpływ na ochronę srodowiska.

Kolory

W kolekcji armatury Y każdy detal powiela kształt koła tworząc elegancką i ponadczasową formę. Wzór stworzony w duchu minimalizmu daje maksymalne możliwości aranżacyjne. Dostępne wykończenia: chrom, złoto, nikiel, czerń.

Gwarancja

Produkty Omnires objęte są 10 letnią gwarancją.Zanim produkt zostanie wprowadzony do sprzedaży jest poddawany licznym kontrolom.W zależności od wymogów, prowadzone testy dotyczą funkcjonalności, trwałości oraz wytrzymałości i jakości zastosowanych materiałów


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Dostępność

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl