1 » Odpływy liniowe2

Kategorie

Odpływy liniowe

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Wykończenie rusztu

Odpływy liniowe genialnie sprawdzą się w sytuacji, kiedy pragniesz powiększyć optycznie swoją łazienkę lub po prostu kiedy ze względów estetycznych chcesz zrezygnować z korzystania z brodzika. Wówczas odpływ liniowy umieszcza się bezpośrednio w podłodze, dzięki czemu woda zyskuje swodobny odpływ. Takie rozwiązanie staje się coraz bardziej popularne, zarówno wśród posiadaczy łazienek o małej przestrzeni, jak i wśród posiadaczy sporych łazienek, którzy chcą nadać im niebanalny wygląd. W naszym sklepie dostępny jest szeroki wybór odpływów liniowych w atrakcyjnych cenach. 
 

Odpływy liniowe - odwodnienie przyścienne


W asortymencie naszego sklepu dostępne są odpływy przyścienne. Ich unikalna budowa pozwala na montaż pod samą ścianą. Dzięki temu spad, który wykonuje się na płytkach musi schodzić tylko w jedną stronę. Dzięki odpływom przyściennym całość wygląda bardzo estetycznie. Odpływy przyścienne, które znadują się w naszej ofercie posiadają również właściwości, dzięki którym skutecznie eliminują przykre zapachy w łazience. Dodatkowo, są bardzo łatwe w czyszczeniu, dzięki czemu bez zbędnego wysiłku utrzymasz czystość w swojej łazience. Odpływy wykonywane są ze stali nierdzewnej, co ma znaczący wpływ na długość ich eksploatacji. 
 

Odwodnienie liniowe - odpływy klasyczne


Klasyczne odpływy mogą być zamontowane w dowolnym miejscu na podłodze. Odpływy dostępne w naszym sklepie internetowym wyposażone są w technologie antyzapachowe, dzięki którym przykre zapachy w łazience to już przeszłość! Zaletą tych technologii jest zapobieganie cofaniu się wody w kanalizacji. Odpływy wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej, a ich klasyczny wygląd sprawia, że bez problemu dopasują się do wystroju każdej łazienki. Montaż odpływów jest łatwy i nie powinien sprawiać żadnych problemów ze względu na ich niską zabudowę. 
 

Korzyści wynikające z montażu odpływów liniowych


Pierwszą i najważniejszą korzyścią płynącą z montażu odpływów liniowych jest wspomniana powyżej - możliwość rezygnacji z zakupu brodzika. Dzięki temu zaoszczędzisz miejsce w swojej łazience i optycznie ją powiększysz. Inną zaletą tego rozwiązania jest łatwość w zachowaniu porządku. Czyszczenie odpływu jest zdecydowanie łatwiejsze i szybsze od czyszczenia brodzika. Odwodnienie liniowe sprawia również, że korzystanie z łazienki staje się bezpieczniejsze. Po zakończeniu kąpieli nie ma konieczność przekraczania progu. Pokonując przeszkodę mokrą stopą, bardzo łatwo jest się poślizgnąć. W przypadku, gdy w domu zamieszkują dzieci może okazać się to bardzo dobrym rowiązaniem. 
 

Na jakie parametry należy zwracać uwagę? 


Podczas zakupu odpływów liniowych swoją uwagę należy zwrócić przede wszystkim na średnicę odpływu oraz jego długość. Są to kluczowe parametry przy montażu. Ze względów estetycznych warto zwrócić uwagę także na wzory wycięć, które odprowadzają wodę i wybrać odpowiedni dla siebie. Oprócz tego, do wyboru jest również wykończenie odpływu - oferujemy wykończenia matowe oraz połyskujące.
 
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl