1 » Kuchnie2

Kuchnie

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Ociekacz

Kuchnia stanowi wizytówkę domu. Odbywają się w niej najważniejsze czynności w życiu człowieka. Przygotowywanie posiłków, wspólna konsumpcja czy spotkanie przy kawie - wszystko to wymaga odpowiedniego wyposażenia. Nasza oferta bogata w baterie zlewozmywakowe i zlewozmywaki pozwoli na funkcjonalne i gustowne urządzenie tego cudownego miejsca.


Zlewozmywaki z bateriami


Potrzebujesz pełnego wyposażenia sanitarnego w kuchni i nie wiesz co wybrać? Nie przejmuj się, pomożemy Ci skomponować wszystko jak należy. Nasza obfitująca w ciekawe rozwiązania oferta kompletów pozwoli znaleźć coś, co zaspokoi Twoje potrzeby. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów sporządziliśmy bogatą bazę urządzeń firmy Quadron - jednego z liderów na rynku. Oto najważniejsze podkategorie znajdujące się w naszym asortymencie.
  • Zestawy granitowe - tego typu zlewy są wysoce odporne na wysokie i niskie temperatury. Kwarc, jako jedna ze składowych materiału odpowiada za przyciągający uwagę, kamienny wygląd, natomiast dzięki zastosowaniu żywicy produkty te charakteryzują się dobrą wytrzymałością. 
 
  • Zestawy komory podwieszane - ten sposób montażu stanowi alternatywę dla tradycyjnego wpuszczania zlewu w blat. Wiele produktów z pozostałych podkategorii znajdziesz tutaj w formie podwieszanej.
 
  • Zestawy stalowe - wygląd surowej stali z pewnością nada charakteru Twojej kuchni. Modele Russel 116 z bateriami SCARLETT to estetyczne i bezpieczne rozwiązanie, ponieważ materiał wykonania pozbawiony jest nawet śladowych ilości ołowiu. Pierwiastek ten w pewnych ilościach jest toksyczny dla ludzi i zwierząt.
 
  • Zestawy stalowe PVD - stal szlachetna SteelQ w technologii PVD to materiał bez wad. Gwarantuje ponadprzeciętną wytrzymałość, ponadto w wielu modelach zastosowano wygłuszone komory dla zapewnienia jeszcze większego komfortu.
 
  • Zestawy szklane - futurystyczny wygląd i specjalne, zahartowane szkło to połączenie zapewniające dużą odporność na szok termiczny oraz nowoczesny design. Dodatkowo zlewozmywaki wyposażone są w różne modele baterii aby jeszcze lepiej odpowiedzieć na Twoje potrzeby.
 

Baterie zlewozmywakowe


Nasze baterie standardowo wyposażone są w system montażu QFix. Pozwala on na bezproblemowe przymontowanie urządzenia do zlewozmywaka bądź blatu stołu bez użycia narzędzi. Dodatkowo, zapewniający bezpieczeństwo system Pb FREE to rozwiązanie zapobiegające jakimkolwiek zagrożeniom ze strony ołowiu. Wszystkie produkty objęte są 5-cio letnią gwarancją, co samo w sobie stanowi o jakości wykonania.
Żeby jeszcze lepiej zadbać o naszych klientów, do zakupu dołączamy węże podłączeniowe niezbędne aby doprowadzić dopływ wody. Oferta obfituje w baterie o kolorach złota, mosiądzu czy stali aby jeszcze lepiej wpisać się w trendy nowoczesnego budownictwa.
 

Zlewozmywaki


Opisane szerzej we wcześniejszej części zlewozmywaki w tej kategorii poszerzają swój asortyment. Mnogość ofert komór podwieszanych, wpuszczanych w blat wygłuszanych oraz uszlachetnianych w technologii PVD zdecydowanie zasługuje na uwagę. Wiele modeli wyposażonych jest w ociekacz zapobiegający gromadzeniu się wody, a wspomniane wcześniej technologie zapewniają trwałość i bezpieczeństwo.
Urządź swoją kuchnię z klasą i zainwestuj w jej przyszłość. Przekonasz się, że warto!
 
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl