1 » 2 » Komory podwieszane stalowe3

Kategorie

Komory podwieszane stalowe

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Kolor zlewozmywaka
Kolor odpływu
Sposób montażu
Minimalna szerokość szafki
Syfon

Komory podwieszane stalowe

 

Interesują Cię zlewozmywaki podwieszane stalowe? W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór tego rodzaju produktów!

 

Remont łazienki to jeden z najpopularniejszych rodzajów przebudowy mieszkania, na który decyduje się znaczna liczba osób. Opiera się on głównie na wymianie podstawowych elementów, mających wielkie znaczenie w wystroju i funkcjonalności tego pomieszczenia. Odpowiednie rozplanowanie i dobór najlepszych części wpłynie więc na długotrwałe użytkowanie i radość z korzystania. Największe znaczenie ma więc tutaj materiał, z jakiego wykonane są poszczególne z nich. Chodzi tu głównie o wybór wanny lub brodzika, zlewu i rodzaju podłogi. Jednym z najlepszych i najbardziej funkcjonalnych okazuje się zlew stalowy podwieszany, którego żywotność określana jest na bardzo dużą, o czym świadczy 25-letnia gwarancja.

 

Zastosowanie zlewów stalowych

 

W wielu domach spotkać można najróżniejsze zastosowania zlewów. Każde z nich charakteryzuje się inną funkcjonalnością i ma inne cechy. Jedne są bardziej eleganckie, a drugie mogą być bardziej użytkowe. Zlewozmywak stalowy podwieszany łączy obie te cechy, stając się uniwersalnym rozwiązaniem do każdego wystroju wnętrza. Jednocześnie daje też poczucie komfortu i bezpieczeństwa w trakcie użytkowania. Stalowy zlew podwieszany jest bowiem bardzo wytrzymały, a jego kształt decyduje o ogromnej pojemności. W niektórych przypadkach może śmiało zastąpić ceramiczne rozwiązania, będące często spotykanymi w miejskich mieszkaniach.

 

Warto zwrócić również uwagę na fakt, że zlew podwieszany to nie tylko niezwykła dekoracja domów wolnostojących, ale również zabudowań łazienek w blokach. Wykonane ze stali nierdzewnej elementy świetnie wkomponują się w nowoczesne, ale też tradycyjne style, jednocześnie pozwalając na najróżniejsze kombinacje, związane z wystrojem danego pomieszczenia. Dodatkowym atutem, jaki posiadają zlewozmywaki podwieszane staje się również duża wytrzymałość tego materiału na uszkodzenia mechaniczne, związane z codziennym użytkowaniem, ale też odporność na upływ czasu.

 

Zlew jednokomorowy stalowy – do jakich pomieszczeń?

 

Zlewozmywak stalowy sprawdza się w każdym wnętrzu. Jest również bardzo dobrym rozwiązaniem łazienkowym, jak i kuchennym. W wielu przypadkach stosuje się go w obu tych pomieszczeniach, co wpływa na zachowanie jednego stylu w całym mieszkaniu. Dzięki swojej uniwersalności, zlew stalowy jednokomorowy może bowiem służyć do codziennej higieny, jak i do zmywania naczyń po kolejnych posiłkach. Zlewozmywaki jednokomorowe podwieszane stanowią więc bardzo dobry wybór dla każdego, kto jest na etapie projektowania i urządzania nowego mieszkania, lub domu. Dają one poczucie unikalności i sprawiają wrażenie nowoczesnego rozwiązania, nawet w tradycyjnym wystroju.

 

Zarówno w kuchni, jak i łazience zlewozmywak stalowy jednokomorowy jest jednym z najważniejszych elementów. Używany jest bowiem do zmywania naczyń bądź też w celu umycia rąk i opłukania twarzy. Wielką zaletą tego rodzaju rozwiązania staje się więc łatwość czyszczenia. Stal nierdzewna, z której wykonany jest zlew jednokomorowy podwieszany, jest bowiem odporna na zabrudzenia i pozwala na szybkie, bezproblemowe spłukanie brudu. Dodatkowa wytrzymałość na uszkodzenia jest kolejną, niekwestionowaną zaletą, jaką ma stalowy zlewozmywak jednokomorowy.

 

Interesuje Cię wyposażenie łazienki? Sprawdź nie tylko zlewy stalowe, ale również baterie zlewozmywakowe czy akcesoria do zlewozmywaków.

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl