1 » 2 » Komory podwieszane stalowe3

Kategorie

Komory podwieszane stalowe

Komory podwieszane stalowe

Komory podwieszane stalowe

 

Remont łazienki to jeden z najpopularniejszych rodzajów przebudowy mieszkania, na który decyduje się znaczna liczba osób. Opiera się on głównie na wymianie podstawowych elementów, mających wielkie znaczenie w wystroju i funkcjonalności tego pomieszczenia. Odpowiednie rozplanowanie i dobór najlepszych części wpłynie więc na długotrwałe użytkowanie i radość z korzystania. Największe znaczenie ma więc tutaj materiał, z jakiego wykonane są poszczególne z nich. Chodzi tu głównie o wybór wanny, lub brodzika, zlewu i rodzaju podłogi. Jednym z najlepszych i najbardziej funkcjonalnych okazuje się zlewozmywak jednokomorowy stalowy, którego żywotność określana jest na bardzo dużą, o czym świadczy 25 letnia gwarancja.
 

Zastosowanie zlewów stalowych

 

W wielu domach spotkać można najróżniejsze zastosowania zlewów. Każde z nich charakteryzuje się inną funkcjonalnością i posiada inne cechy. Jedne są bardziej eleganckie, a drugie mogą być bardziej użytkowe. Komory podwieszane stalowe łączą obie te cechy, stając się uniwersalnym rozwiązaniem do każdego wystroju wnętrza. Jednocześnie dają też poczucie komfortu i bezpieczeństwa w trakcie użytkowania. Są bowiem bardzo wytrzymałe, a ich kształt decyduje o ogromnej pojemności. W niektórych przypadkach mogą śmiało zastąpić ceramiczne rozwiązania, będące często spotykanymi w miejskich mieszkaniach. Warto zwrócić również uwagę na fakt, że zlew podwieszany to nie tylko niezwykła dekoracja domów wolnostojących, ale również zabudowań łazienek w blokach. Wykonane ze stali nierdzewnej elementy świetnie wkomponują się w nowoczesne, ale też tradycyjne style, jednocześnie pozwalając na najróżniejsze kombinacje, związane z wystrojem danego pomieszczenia. Dodatkowym atutem staje się również duża wytrzymałość tego materiału na uszkodzenia mechaniczne, związane z codziennym użytkowaniem, ale też odporność na upływ czasu. 
 

Zlew podwieszany - do jakich pomieszczeń?

 

Zlewozmywak jednokomorowy stalowy sprawdza się w każdym wnętrzu. Jest również bardzo dobrym rozwiązaniem łazienkowym, jak i kuchennym. W wielu przypadkach stosuje się go w obu tych pomieszczeniach, co wpływa na zachowanie jednego stylu w całym mieszkaniu. Dzięki swojej uniwersalności, może bowiem służyć do codziennej higieny, jak i do zmywania naczyń po kolejnych posiłkach. Komory podwieszane stalowe stanowią więc bardzo dobry wybór dla każdego, kto jest na etapie projektowania i urządzania nowego mieszkania, lub domu. Dają one poczucie unikalności i sprawiają wrażenie nowoczesnego rozwiązania, nawet w tradycyjnym wystroju.
 

Zarówno w kuchni, jak i łazience zlew podwieszany jest jednym z najważniejszych elementów. Używany jest bowiem do zmywania naczyń, bądź też w celu umycia rąk i opłukania twarzy. Wielką zaletą tego rodzaju rozwiązania staje się więc łatwość czyszczenia. Stal nierdzewna, z której wykonuje się takie zlewozmywaki, jest bowiem odporna na zabrudzenia i pozwala na szybkie, bezproblemowe spłukanie brudu. Dodatkowa wytrzymałość na uszkodzenia jest kolejną, niekwestionowaną zaletą.

 

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
minimalna szerokość szafki

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl