1 » 2 » 3 » Baterie umywalkowe4

Kategorie

Baterie umywalkowe

Baterie umywalkowe

Baterie umywalkowe

 

Baterie umywalkowe marki Paffoni, tak jak inne produkty tej włoskiej firmy, wytwarzane są z najwyższej jakości surowców. Paffoni jest producentem z wieloletnią tradycją, gdyż działa na rynku od 1953 roku. Wszystkie te baterie projektowane są z pasją, a ich prototypy wykonywane są ręcznie – z uwzględnieniem późniejszej masowej produkcji. Najwyższej jakości baterie kranowe włoskiej firmy Paffoni znane są i cenione na całym świecie. Wszystkie jej produkty posiadają obecnie certyfikat UNI EN standard ISO 9001: 2015.
 

Baterie kranowe marki Paffoni wyróżnia ponadto szczególna dbałość o środowisko. Są tak skonstruowane, że zimna woda płynie z nich wtedy, kiedy rączka skierowana jest na wprost – a w pierwszym odruchu po prostu się ją unosi. Aby użyć ciepłej wody trzeba przekręcić ją w lewo i robi się to bardziej świadomie. Dlatego dzięki bateriom umywalkowym Paffoni łatwiej kontrolować zużycie ciepłej wody, nie robiąc tego bezwiednie nawet w przypadkach, kiedy jest to zbędne. Rozwiązanie to oszczędza także energię potrzebną do bezużytecznego ogrzewania kolejnych spływających z kranu litrów.
 

Baterie Paffoni pozwalają również bardzo łatwo kontrolować nasilenie strumienia wody poprzez unoszenie rączki na różną wysokość. Ponadto są eleganckie i wizualnie zawsze nadążają za najnowszymi trendami.
 

Bateria umywalkowa wolnostojąca 

 

Baterie wolnostojące do umywalek spotykane są raczej rzadko. A jest to ciekawe i oryginalne rozwiązanie. Detal nadający łazience nieco inny charakter niż w większości spotykanych przypadków. Elegancka, chromowana bateria umywalkowa wolnostojąca marki Paffoni na pewno warta jest uwagi wszystkich, którzy cenią sobie nieco bardziej oryginalne wnętrza. Te baterie odznaczają się prostotą oraz wyjątkową smukłością.
 

Bateria umywalkowa stal szczotkowana 

 

Stalowe elementy łazienki powinny być łatwe w czyszczeniu oraz mniej podatne na potencjalne zabrudzenia czy też zachlapania. Dlatego do wyrobu produktów takich jak bateria umywalkowa stal szczotkowana to najlepszy materiał. Takiego rodzaju stal jest matowa i elegancka, a ponadto – drobne zarysowania stosunkowo łatwo jest usuwać z niej samodzielnie.
 

Bateria umywalkowa podtynkowa marki Paffoni 

 

Baterie podtynkowe są coraz częściej stosowanym rozwiązaniem. Umywalki w nie zaopatrzone dobrze komponują się z tak zwanymi toaletami kompaktowymi, gdzie zbiornik spłuczki i inne nieeleganckie elementy wbudowane są w ścianę. Bateria podtynkowa przy umywalce ma podobny charakter i aby uruchomić strumień wody wystarczy pociągnąć za rączkę umieszczoną też w ścianie. W bateriach marki Paffoni kran znajduje się po jej lewej stronie, co jest wyjątkowo wygodne i funkcjonalne.
 

Oprócz tych typów baterie Paffoni obejmują klasyczne baterie umywalkowe stojące – także baterie stojące wysokie. W szerokiej ofercie baterii umywalkowych tego producenta znaleźć można także modele z automatycznym korkiem.Łatwo w związku z tym dobrać elegancką baterię do każdego typu umywalki.


 
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl