1 » 2 » 3 » Baterie natryskowe4

Kategorie

Baterie natryskowe

Baterie natryskowe

 

Odpowiednio dobrana bateria natryskowa ma do odegrania niezwykle ważną rolę w każdej łazience. Nie tylko sprawia, że kąpiel staje się przyjemniejsza, ale także stanowi znakomite dopełnienie wystroju wnętrza eleganckiej łazienki. W naszym sklepie internetowym posiadamy wysokiej klasy baterie natryskowe, łączące najwyższą funkcjonalność użycia ze stylowym i nowoczesnym wyglądem.
 

Baterie natryskowe podtynkowe Paffoni

 

W naszej ofercie znajdują się baterie natryskowe podtynkowe renomowanego producenta, jednego z liderów w produkcji baterii łazienkowych, firmy Paffoni. Szeroki wybór sprawi, że każdy klient znajdzie odpowiedni produkt najlepiej pasujący do jego preferencji oraz dobrany pod względem kolorystycznym do danej łazienki. Oferujemy baterie natryskowe podtynkowe Paffoni różnych serii, a także w różnych kolorach. Dostępne są baterie w kolorze chromu, jak również eleganckiej i odpornej na zarysowania stali szczotkowanej. Nasi klienci mogą wybierać w oferowanym asortymencie pomiędzy bateriami jedno-, dwu- oraz trzydrożnymi, a także mogą zdecydować się na produkty serii Light czy Rock z przełącznikiem.
 

Baterie natryskowe ścienne 

 

Baterie natryskowe ścienne firmy Paffoni oferowane w sklepie internetowym cieplalazienka.pl gwarantują najwyższą jakość wykonania i wytrzymałość, która pozwoli Państwu długo korzystać z tych elementów armatury. Jednocześnie charakteryzują się niepowtarzalnym wzornictwem, nawiązującym bezpośrednio do najnowszych trendów obecnych w aranżacjach łazienek i idealnie dopasują się do każdego łazienkowego wnętrza, dopełniając jego elegancki wygląd. Stosowane kolory chromu czy stali szczotkowanej dają znakomite połączenie tradycji z nowoczesnością w projektowaniu.
 

Baterie natryskowe termostatyczne 

 

Znakomitym wyborem gwarantującym najwyższy stopień funkcjonalności wybranych produktów są oferowane w naszym sklepie internetowym baterie natryskowe termostatyczne, które pozwalają na znaczne oszczędności wody, a co za tym idzie także pieniędzy. Zastosowany w nich mechanizm termostatyczny we właściwy sposób miesza wodę ciepłą i zimną, a dzięki temu utrzymuje stałą temperaturę wody bieżącej, niezależnie od ewentualnych skoków ciśnienia. Możliwość ustawienia odpowiedniej temperatury pomaga zapobiegać marnowaniu wody i nie tylko prowadzi do obniżenia w krótkim czasie opłat za jej zużycie, ale także pozytywnie wpływa na środowisko. Do tego baterie natryskowe termostatyczne zapewniają bezpieczeństwo, chroniąc przed negatywnymi skutkami nagłych zmian temperatury wody, takimi jak poparzenia.
 

Wysokiej jakości stylowe oraz niezwykle funkcjonalne baterie natryskowe firmy Paffoni oferujemy w sprzedaży wysyłkowej, co daje naszym klientom największy komfort zakupu. Produkty dostępne w naszym sklepie internetowym charakteryzują się krótkim terminem realizacji usługi dzięki stałej dostępności magazynowej, a także niskimi kosztami wysyłki. Szczegółowe informacje na temat kosztów są dostępne na podstronach poszczególnych produktów.


 
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl