1 » 2 » 3 » Baterie bidetowe4

Kategorie

Baterie bidetowe

Baterie bidetowe

 

Przystosowywanie łazienki, zarówno w domu, jak i w wynajmowanym lokalu, to ogromne wyzwanie dla właściciela. W przypadku remontu we własnym mieszkaniu można mieć pewność co do opłacalności poniesionych kosztów, czego nie można już powiedzieć o inwestycji w lokal, w którym ma znaleźć się restauracja, klub czy też pub. Istnieją jednak rozwiązania, które nie tylko ograniczają wydatki, ale również podnoszą standard i gwarantują długą żywotność. Jest to, między innymi bateria bidetowa stojąca, dzięki której można mieć pewność dobrze zainwestowanych pieniędzy.
 

Bateria bidetowa - przeznaczenie

 

Pomimo tego, że bidety nie są najpopularniejszymi rozwiązaniami w łazienkach, stanowią one bardzo istotny dodatek do armatury. Są bowiem często wykorzystywane i niezwykle użyteczne. Nadają się więc zarówno do domów, jak i do lokali publicznych, takich jak restauracje. Niezwykle często spotkać je można w hotelach, a także na wszelkiego rodzaju stacjach benzynowych i w innych, tego typu miejscach. Obecnie rynek takiego wyposażenia jest również bogaty w coraz to lepsze rozwiązania materiałowe, gwarantujące komfort i długotrwałe użytkowanie. Bateria bidetowa jest więc niezwykle dobrym wyborem w łazienkach o większej powierzchni. W małych pomieszczeniach może być jedynie przeszkadzającym elementem, który nie będzie spełniał swojej roli. Ważne wiec, aby przy remoncie łazienki odpowiednio zaplanować ułożenie poszczególnych wykończeń. Dzięki temu uda się uniknąć wielu problemów związanych ze zbyt małą powierzchnią.
 

Bateria bidetowa z korkiem automatycznym w łazience

 

Chociaż wydawać by się mogło, że bateria bidetowa powinna charakteryzować się całkowitą przepuszczalnością wody, istnieją również modele wyposażone w korek. Służy on zablokowaniu przepływu w celu skumulowania większej ilości wody. Dzięki takiej technologii w łatwiejszy sposób można zadbać o higienę, nie narażając się na ochlapanie. Jest to rozwiązanie stosowane zazwyczaj w toaletach publicznych, w restauracjach i hotelach. Do mieszkań częściej wybiera się modele bez funkcji zatrzymywania wody. Bateria bidetowa z korkiem automatycznym jest bowiem funkcjonalna w przypadku konieczności korzystania z niej w ubraniu.
 

Wiele osób, podczas projektowania i remontowania łazienki, zastanawia się nad koniecznością zakupu dodatkowych elementów, które nieco rzadziej są spotykane. W coraz większej ilości mieszkań spotkać już można jednak bidety, których funkcjonalność została, w pewnym sensie, poznana. Bateria bidetowa stojąca jest więc jednym z lepszych rozwiązań, które nie są do końca spopularyzowane. Warto jednak zastanowić się nad jej zainstalowaniem we własnym mieszkaniu. Ma ona wiele zalet, które nie są znane osobom, nie mogącym ich doświadczyć. Montując tego rodzaju udogodnienie należy jednak pamiętać o jednej z podstawowych kwestii. Jest to odpowiednie przygotowanie instalacji kanalizacyjnej do tego, aby woda miała swobodny odpływ z zainstalowanego urządzenia.


 
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl